Matka ženou-letný pobyt 16. - 19.7.

Pobyt v termíne 16. - 19.7. ponúka ženám matkám stretnúť sa, oddýchnuť, vypnúť kolotoč každodenných povinností domovov a inšpirovať sa ako matky a ženy navzájom. Aby ste načerpali energiu pri precítení, aké dokonale ženy stále ste, keďže sa stane, že pod tiažou povinností a života v na to zabúdate. 
Je dôležitá vzájomná podpora, pretože sa každá matka staráme o svoje dieťa ako najlepšie vieme a to nás spája. Poďme spolu vypnúť hlavu, do ktorej dostávame informácie z okolia a precíťme odpovede na otázky zo svojho vnútra, pretože verím, že práve tam sa skrývajú. A v tichu prírody v bezpečnom prostredí obklopené inými ženami ich spolu budeme odokrývať. Lebo nik nepochopí lepšie mamu ako mama mamu ️

Na oddych pre dušu i telo som nám pre sprievodný program vybrala Zuzanu Hazuchovú z Banskej Bystrice a Alexandru Zimanovú z Martina.
Zuzanku som oslovila ako prvú pre moju osobnú skúsenosť s ňou, zo zážitkovej prednášky limbického odtlačku a pôrodu v Piešťanoch. Čo som zažila a pocítila počas nej, sa mi vrylo hlboko pod kožu. Nádherná neprenosná osobná skúsenosť. Chcem ju dopriať aj vám.
Jej podnet osloviť Sasku ako skvelú cvičiteľku jogy sa uskutočnil a v tomto zoskupení troch žien, sme krok po kroku premysleli myšlienku realizácie pobytu a udalosť je na svete a my vás na ňu srdečne pozývame.

PROGRAM
Zuzkin program bude koncipovaný cez postupné doznievanie základných tém v nás. Bude sa prispôsobovať atmosfére v skupine a otázkam, ktoré sa nám budú postupne cez základné témy otvárať: Detstvo, dievča a ich význam v živote dospelých žien, menštruácia a prerod v ženu, pôrod a prerod v matku, vnútorná múdrosť žien, jej prenesenie do bežného života cez naše vzťahy, materstvo a poslanie. Jemnosť, láska, intuícia a zraniteľnosť v živote ženy. Program bude skupinový, no zároveň citlivo individuálny, ku každej z nás.
Saška sa s vami podelí o svoje hodiny jogy podľa toho ako to budete cítiť. Bude možnosť cvičiť vonku v krásnej zaježovskej prírode aj v vnútri. Pozície budú určené pre každú z vás, úplné začiatočníčky aj pokročilé. Pôjdeme v jemnosti a láske k svojmu telu. Každé ráno môžeme pozdraviť slnko a začať pozíciami na naštartovanie dňa a večer budeme meditovať za pomoci nástrojov, tibetskej misky, zvonkohry, dažďovej palice. Joga a meditácia v lone prírody bude krásna a čarovná. Z tohto zážitku môžeme čerpať celé leto.

Cez hry, tanec, rituály, zdieľanie, hudbu, tvorivú skupinovú prácu postupne prejdeme so Zuzkou dôležitými témami v živote ženy. Cez jogové cvičenia a hudobné meditácie inšpirované Saškou samotnou, precítime a rozhýbeme svoje telá a dodáme im potrebnú energiu a pozornosť.

Program bude rozdelený do blokov: 2 hodiny dopoludnia, 2 hodiny popoludní, 2 hodiny večer. Pôjdeme však v komornej atmosfére, čisto ženským princípom, v závislosti od našej nálady, pocitov a aktuálnych potrieb. Zvyšok pobytu budeme mať možnosť zdieľať s inými ženami, objavovať čaro zaježovskej prírody, samé seba a seba navzájom. Saška aj Zuzka budú pre vás k dispozícii počas celého pobytu. Už len im dovoliť pootvoriť dvere do vašej krásnej ženskej duše a nájsť tam seba a svoje divoké ženské JA.....

Lektorky

Zuzana Hazuchová – žena, partnerka, matka, bytosť. Vedie individuálne a skupinové terapie, prepis limbického odtlačku. Autorka metódy skutočnej príčiny. Pracuje (nielen) so ženami s témami pôrod a limbický odltačok, vzťahy, sexualita, ženská cyklickosť, práca, financie. Vníma sa ako človek prepájajúci srdce s rozumom, navádzajúca do jadra veci, kde sa pravým menom pomenujú, otvoria, pochopia a spracujú. Prevedie vás rôznymi lákavými témami a prepojí ich s vašimi životmi. Nech každá z vás objaví, spozná a uchopí svoju vnútornú múdrosť, ktorú v sebe ukrýva a naplno ju prejaví vo svojom živote.

Alexandra  Zimanová - žena, matka, dieťa, priateľka, ktorá prechádza svoju cestu životom a užívam si tento život ako sa mi dá, inokedy viac inokedy ešte viac. Stala som sa maminkou dvoch absolútne úžasných bytostí, dievčatko a chlapček, moje malé zrkadlá a lásky moje, veľká láska je môj manžel ktorý má na ceste životom drží nežne za ruku za čo mu ďakujem. Cestou necestou som zakopla o jogu a milujem ju už niekoľko dlhých rokov, nie je to pre mňa len nejaké cvičenie. Je to úžasný nástroj v našich rukách ako sa dostať hlbšie do našej duše,....skostnatelé telo má skostnatelé myšlienky. Venujem sa hlavne žienkam čo nosia poklad pod svojim srdcom čiže gravid joga a neskôr na srdci, čiže popôrodná joga a mám aj hodiny pre každého....tak som nazvala svoje hodiny mimo gravid a postnatal jogy. Som poradkyňa v nosení detí a dula v zácviku.. Vediem aj prednášky na témy pôrodu, šestonedelia a nosenia detí. Na tomto úžasnom pobyte v čarokrásnom prostredí vám ponúknem jogu v mojom podaní..a meditácie za pomoci mojich milovaných „nástrojov“ ako sú tibetská miska, zvonkohra, dažďová palica....Verím že mi dovolíte pootvoriť vďaka týmto nástrojom a joge dvere do vašej krásnej ženskej duše a nájdete tam seba a svoje divoké ženské JA.....

Cena

149€  (v cene sú 3 noci ubytovanie, vegetariánska strava tri krát denne a program, v cene ubytovanie pre dieťa do troch rokov bez nároku na lôžko, spolu na posteli s maminou). Ubytovanie v 2-3-5 posteľových izbách)
Cena nezahrnuje dopravu.

Počet miest limitovaný.

Možnosť doobjednať 1/2porciu jedla 8€ a doprovodnej osoby 30€(ubytovanie a strava/noc)

Bližšie informácie a prihlášky

pavlikova.pavlina@gmail.com, 0918/ 279 234
FB: Pavlína Pavlíková