Posilnení lídri a líderky - workshop Sokratovho inštitútu

Dátum konania: 
1. 3. 2018 (štvrtok) - 17:00 - 4. 3. 2018 (nedeľa) - 13:00
Lektor: 
Sylvia Ondrisová
Akciu organizuje: 
Živica
Typ akcie: 
uzatvorená akcia

Workshop vychádza zo širšieho programu Posilnení lídri, ktorý rozvíja vnútorné zdroje lídrov, ich interaktívne zručnosti a postoje. V rámci tohto workshopu sa zameriame na tému “ranku” - moci a osobnej sily. Budeme skúmať spôsoby, ako používať svoju formálnu moc i osobnú silu efektívnym a legitímnym spôsobom, ako sa vyhnúť mocenským  faulom a ako riešiť náročné situácie, ktoré líderská rola nevyhnutne prináša. Spoznáme tiež špecifiká a prínos vlastného líderského štýlu.

Workshop je len pre študentov Sokratovho inšitútu.

Lektorka 

Sylvia Ondrisová – spolu s kolegyňami vedie Inštitút Procesovej práce na Slovensku, ktorý poskytuje vzdelávanie v oblasti psychoterapie, osobného rozvoja a facilitácie skupinových konfliktov.  Od roku 1997 spolupracovala s MVO Občan a demokracia a PDCS – ako lektorka viedla školenia zamerané na komunikačné zručnosti v kontexte ľudských práv pre učiteľov a učiteľky, políciu či zbor justičnej stráže.

V súčasnosti pracuje ako terapeutka, koučka a lektorka so záujmom o nové formy líderstva, riešenie konfliktov a vedomú prácu s mocou. Rada podporuje rozvoj potenciálu ľudí a zmenu v oblasti zabehaných, už nefunkčných postojov. Žije v Bratislave, má rada lesy a jazdu na koni.

Miesto: 
Vzdelávacie centrum Zaježová