Aktuality

Živica si zvolila novú programovú riaditeľku
Živica si zvolila novú programovú riaditeľku Ivanu Poláčkovú, ktorá vo vedení organizácie dopĺňa výkonnú riaditeľku Kristínu Hudekovú.
>> čítaj viac
Poradie:
Vydali sme novú knihu o moderných dejinách Slovenska
Pamätáte si ešte hodiny dejepisu, na ktorých ste sa učili o udalostiach na Slovensku po 2. svetovej vojne?
>> čítaj viac
Poradie:
Poďte von s našou novou platformou Hurá von
Pobyt a aktivity vonku pomáha deťom v učení. Naše vzdelávacie projekty, ktoré prinášajú inšpirácie na učenie vonku, sme preto spojili do platformy Hurá von.
>> čítaj viac
Poradie:
Hlasujte za Učiteľa Slovenska v Cene verejnosti
Spúšťame hlasovanie o Cenu verejnosti v rámci ocenenia pre najlepšieho pedagóga Učiteľ Slovenska.
>> čítaj viac
Poradie:
Prihláste sa do nového ročníka projektu Klíma nás spája pre obce
Chcete svoju obec prispôsobiť na zmenu klímy? Pomôžeme vám! Prihláste sa do projektu Klíma nás spája a máte šancu získať až 1600 EUR na vytvorenie lokálneho klimatického opatrenia.
>> čítaj viac
Poradie:
Prečítajte si našu výročnú správu za rok 2018
Čo všetko sa nám podarilo v roku 2018? Aké projekty sme mali a ako sme hospodárili? Dočítate sa v našej výročnej správe. Ďakujeme, že kráčate spolu s nami!
>> čítaj viac
Poradie:
Učte sa vonku s Hurá von: Čo to tu kvitne?
Vyskúšajte si v rámci svetového mesiaca učenia vonku jednu z overených aktivít platformy Hurá von. Spojte príjemné s užitočným. Vezmite žiakov alebo vaše deti na výlet do prírody a objavte s pomocou modernej appky, aké druhy kvetov vo vašom okolí rastú, na čo sú dobré a prečo sa volajú tak, ako sa volajú.
>> čítaj viac
Poradie:
Pridajte sa k mesačnej výzve No nekúp to!
Máme iba jednu planétu a ak si ju chceme uchovať a naďalej na nej žiť, musíme sa k nej lepšie správať. Poďme sa zmeniť! Vyskúšajme jednoduché a finančne nenáročné riešenia, vďaka ktorým budeme žiť udržateľnejšie. Aj malou zmenou môžeme zmeniť svet.
>> čítaj viac
Poradie:
Učte sa vonku s Hurá von: Prelez ten les
Vyskúšajte si v rámci svetového mesiaca učenia vonku jednu z overených aktivít platformy Hurá von. Spojte príjemné s užitočným. Vezmite žiakov alebo vaše deti na výlet do prírody a naučte sa viac o fungovaní vzťahov v lese.
>> čítaj viac
Poradie:
Učte sa vonku s Hurá von: Zmena klímy a voda
Vyskúšajte si v rámci svetového mesiaca učenia vonku jednu z overených aktivít platformy Hurá von. Spojte príjemné s užitočným. Vezmite žiakov alebo vaše deti na výlet do prírody a spoznávajte s nimi kolobeh vody v krajine.
>> čítaj viac
Poradie:

Stránky