Registrujte sa do nového ročníka programu Zelená škola

Zaregistrujte aj Vašu školu v školskom roku 2016/2017 do ďalšieho ročníka programu Zelená škola. V prípade ak ste rodič žiaka či žiačky a ich škola ešte nie je registrovaná, inšpirujte učiteľov, vedenie školy a povedzte im o programe.

Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Sloveskej republiky odporúča medzinárodný program Zelená škola v školskom roku 2016/2017  v Pedagogicko-organizančých pokynoch.

Zelená škola je výchovno-vzdelávací program určený pre materské, základné a stredné školy, ktoré chcú zmeniť seba a svoje okolie. Cieľom programu je podpora školských komunít, v ktorých si ich členovia vyskúšajú čaro i nástrahy spolupráce. Žiaci s pomocou učiteľov a rodičov riešia reálne potreby svojej školy a okolia, čím pomáhajú k pozitívnej zmene.

Školám registrovaným v programe  ponúkame možnosť zapojiť sa aj do ďalších projektov, ktoré sú súčasťou programu Zelená škola. Jedným z nich je medzinárodný projekt Jedlá zmena, ktorý pmáha školám zaradiť tému globálneho phľadu na potraviny do výučby. Prihlásiť sa môžte vyplnením tohto  registračného formulára.

Viac informácií o programe Zelená škola nájdete TU.

Registrácia do nového ročníka je spustená prostredníctvom registračného fomulára do 15.09.2016.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na čísle 0915 749 005 alebo halas@zivica.sk