Prihláste sa na Sokratov inštitút!

Prihlasovanie do 5. ročníka doplnkového vzdelávacieho programu Sokratov inštitút je spustené. Ak máš do 32 rokov a patríš medzi ľudí, ktorým nerobí problém zorganizovať akciu na škole, festival vo svojom meste, napísať e-mail starostovi či prečítať stránku z učebnice filozofie, hľadáme práve Teba.

Sokratov inštitút prináša 11 štvordňových workshopov s lektormi z celého sveta. Desať z nich sa koná vo Vzdelávacom centre na Zaježovej, jeden v teréne vo Vysokých Tatrách.

Medzi lektorov najbližšieho ročníka patrí americký lingvista a antropológ Daniel Everett, ekonómovia Stanislav Kutáček a Juraj Karpiš, advokátka Eva Kováčechová, novinár Martin M. Šimečka, profesorka globálneho vzdelávania Vanesa Andreotti, ochranár a dokumentarista Erik Baláž, mediálna expertka Marie Stracenská, kouč Tomáš Pešek a psychológ a mediátor Dušan Ondrušek.

Okrem účasti na workshopoch budeš pracovať aj na vlastnom verejnoprospešnom projekte, s ktorým ti pomôže jeden zo skúsených mentorov.

 

 

Sokratov inštitút je príležitosť naučiť sa niečo, čo bežne v školách nehovoria a chopiť sa svojej šance prispieť k zmene.

Viac informácií nájdeš na stránke Sokratovho inštitútu www.sokratovinstitut.sk

Štúdium je vďaka podpore ZSE bezplatné.