Pozývame na konferenciu Zelenej školy

Konferencia Zelenej školy prináša praktické príklady dobrej praxe z oblasti environmentálnej výchovy. Vybrali sme zaujímavé príbehy Zelených škôl - materských, základných aj stredných škôl, ktoré prinesú učitelia, študenti i žiaci. Prevedú vás zmenou, ktorou sami prospeli k zníženiu vplyvu svojej školy na životné prostredie.

Príďte sa inšpirovať ako zmeniť nielen seba, ale aj svoju školu, okolie aj komunitu. Predstavia sa vám aj odborníci a hostia zo Slovenska i Čiech, ktorí prinášajú inšpiratívne myšlienky v oblasti environmentálnej výchovy, školstva, aktívneho občianstva a životného prostredia.

Svoje príbehy nám predstavia aj: riaditeľ CEEV Živica - Juraj Hipš, Richard Medal z Centra environmentálnych aktivít v Trenčíne, o lesných kluboch na Slovensku porozpráva Lenka Hrúzová, inšpirácie z Čiech prinesie Ján Smrčka z českej Ekoškoly a študenti Prírodného gymnázia Praha.

Konferencia Zelená škola – škola zmeny sa koná dňa 18. mája 2018 v Trenčíne, v budove Trenčianskeho samosprávneho kraja, ul. K dolnej stanici 7282/20A.

Na konferenciu sa prihlasujte do 30. apríla na webe Zelenej školyhttp://www.zelenaskola.sk/novinky/pozyvame-vas-na-konferenciu-zelenej-skoly