Ďakujeme, že ste pomohli nevyschnúť Vzdelávaciemu centru Zaježová

Vzdelávacie centrum Zaježová ďakuje za všetky vaše príspevky na novú studňu cez portál Ľudia ľuďom. Poďakovanie tiež patrí firmám Henkel, Slovak Telekom a dm drogerie market. Vďaka vám všetkým teraz v centre môže prúdiť lahodná studená pitná voda z hĺbky zeme. 

Centrum môže ďalej pokračovať nerušene vo svojej práci aj prostredníctvom zdravej vody v dostatočnom množstve. 

ĎAKUJEME ZA PODPORU ! 

Vo Vzdelávacom centre Zaježová môžete počas leta stretnúť buddhistického mnícha, kresťanského biskupa, ekvádorského indiána aj kazateľa. Narazíte tu aj na ľudí z rôznych krajín a rôznej farby pleti. Uvidíte tu aj školákov, vysokoškolských študentov aj učiteľov základných a stredných škôl.

Popritom nás prídu navštíviť novinári, náhodní okoloidúci, cyklisti, ľudia z firiem aj z parlamentu. A všetci títo ľudia sa napijú rovnakej vody. Zo studne, na ktorú sa nám dnes podarilo vyzbierať aj vďaka mnohým z vás plnú sumu.

Máme radosť z toho, kto všetko bol ochotný darovať peniaze. Veľmi si vážime dary od individuálnych darcov, neziskoviek, malých aj veľkých firiem.

Voda je tu pre všetkých rovnako ako Vzdelávacie centrum. Je skvelé zažiť konkrétnu pomoc od toľkých rôznych ľudí. Ďakujeme, že ste nám pomohli nevyschnúť!