Úvod

Hľadáme učiteľa/ku do zaježovskej školy
Máte skúsenosti s učením na prvom stupni, túžite po slobode realizovať svoje kreatívne nápady a vzdelávanie vnímate ako poslanie? Ste na správnom mieste! V našej komunitnej malotriedke budete viesť kolektív detí vo veku od 1. do 4. ročníka, pomáhať vám pri tom budú aj rodičia a vieme vám zabezpečiť aj učiteľský byt.
>> čítaj viac
Spúšťame webináre pre učiteľov o tom, ako učiť v čase korony
Školy sú zatvorené, a tak skoro sa zrejme neotvoria. Obdobie, v ktorom sa práve nachádzame prináša mnohé výzvy. Jednou z nich je aj ako na diaľku podporovať vzdelávacie návyky a rozvíjať životné zručnosti našich žiakov a študentov. Komenského inštitút chce učiteľom s touto neľahkou výzvou pomôcť.  Prinášame vám sériu online webinárov určených pre učiteľskú verejnosť.
>> čítaj viac
Máte nápad ako lepšie učiť? Prihláste sa do Komenského inštitútu
Zabudnite na nudné školenia za kredity, v Komenského inštitúte vyrastiete. Komenského inštitút otvára dvere pedagógom, ktorí majú odvahu učiť lepšie.

>> čítaj viac
Konferencia Pedagogickí hrdinovia
PEDAGOGICKÍ HRDINOVIA Len vedomosti už nestačia, majme odvahu vzdelávať inak. Príďte sa inšpirovať ako deti vzdelávať a pritom ich pripravovať na život v 21. storočí.
>> čítaj viac
Živica si zvolila novú programovú riaditeľku
Živica si zvolila novú programovú riaditeľku Ivanu Poláčkovú, ktorá vo vedení organizácie dopĺňa výkonnú riaditeľku Kristínu Hudekovú.
>> čítaj viac
Vydali sme novú knihu o moderných dejinách Slovenska
Pamätáte si ešte hodiny dejepisu, na ktorých ste sa učili o udalostiach na Slovensku po 2. svetovej vojne?
>> čítaj viac
Poďte von s našou novou platformou Hurá von
Pobyt a aktivity vonku pomáha deťom v učení. Naše vzdelávacie projekty, ktoré prinášajú inšpirácie na učenie vonku, sme preto spojili do platformy Hurá von.
>> čítaj viac
Hlasujte za Učiteľa Slovenska v Cene verejnosti
Spúšťame hlasovanie o Cenu verejnosti v rámci ocenenia pre najlepšieho pedagóga Učiteľ Slovenska.
>> čítaj viac
Prihláste sa do nového ročníka projektu Klíma nás spája pre obce
Chcete svoju obec prispôsobiť na zmenu klímy? Pomôžeme vám! Prihláste sa do projektu Klíma nás spája a máte šancu získať až 1600 EUR na vytvorenie lokálneho klimatického opatrenia.
>> čítaj viac
Prečítajte si našu výročnú správu za rok 2018
Čo všetko sa nám podarilo v roku 2018? Aké projekty sme mali a ako sme hospodárili? Dočítate sa v našej výročnej správe. Ďakujeme, že kráčate spolu s nami!
>> čítaj viac

Stránky