Úvod

Sebapoznávací víkend s metódou Cesta podľa Brandon Bays
Pozývame vás na AHA víkend 5. - 7.6. pod vedením certifikovaných lektorov metódy CESTY od svetoznámej Brandon Bays.
>> čítaj viac
Pobyt pre mamičky s deťmi na materskej dovolenke
Mamičky, cítite sa občas so svojím drobcom doma trochu uveznená, stratená, sama či bezradná? Prídite aj so svojim dieťatkom/deťmi do nášho centra v termíne 15 - 16.6. Môžete prísť aj rodinými príslušníkmi, ale len sama s deťmi.
>> čítaj viac
Zaježovské srdce rodiny-zážitkový pobyt nielen pre rodiny s deťmi
Poďte sa s nami ponoriť do hĺbky "srdca" rodiny. Pobyt sa koná 19. - 23.7. a je určený všetkým, ktorí túžia stráviť spoločne so svojimi blízkymi čas, ktorý im prinesie prehĺbenie dôvery, pochopenia, vzájomnosti a podpory.  
>> čítaj viac
Meditačný víkend s Jurajom Jordánom Dovalom
Príďte 19. - 21.6. do nášho centra, kde sa budete môcť pod vedením biskupa Cirkvi československej husitskej venovať kresťanskej meditácii. 
>> čítaj viac
Pozývame na tohoročný meditačný seminár s Bhante Dhammadipom
Vytvára intenzívny priestor pre sebapoznanie a pochopenie hlbších súvislostí 31.7. - 6.8.
>> čítaj viac
Naučte sa zdravo variť pod vedením taiwanskej mníšky
Pozývame na praktický kurz varenia 29.-31.7. podľa princípov Ćínskej medicíny a Ayurvédy.
>> čítaj viac
Využite voľné termíny v máji a v júni pre vašu akciu
Ponúkame vám voľné termíny vo pracovných dňoch a posledný voľný víkend v mesiacoch máj, jún v našom centre. Termíny sú vhodné napríklad pre školské výlety, externú výčbu vysokoškolákov, pobyty pre mamičky s deťmi, pracovné kolektívy, teambulding, porady. 
>> čítaj viac
Školy, príďte na zážitkový výlet k nám
Využite voľné termíny v našom centre pre školský výlet, blokovú výučbu predmetov alebo kolektív utužujúci pobyt.
>> čítaj viac
Pozrite si video z očistnej ceremónie s grónskym šamanom
V októbri minulý rok navštívil naše centrum grónsky šaman Angaangaq Angakkorsuaq. Priniesol nám múdrosť svojho národa, ktorú si po stáročia predávajú ústne, rozprávaním príbehou. Dôležitou časťou ich života sú aj očistné ceremónie dymom. 
>> čítaj viac

Stránky

29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

Lektor:
Martina Topalovic a Peter Poslušný

Tina Topalovič si v našom centre poriada seminár vedomého tvorenia svojej reality. Je vedený formou workshopu zameraný na praktické cvičenia a je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre aktívnych používateľov “Matrix Energetics” – kvantového liečenia. 

>> čítaj viac

05. 06. 2015 - 07. 06. 2015

Lektor:
Ivana Medveďová, Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros

Ponúka užitočné techniky, ktoré pomôžu naštartovať váš život ku zmene a pracovať s osobnými hranicami pod vedením certifikovaných lektorov Intenzívnej cesty podľa Brandon Bays.

>> čítaj viac

15. 06. 2015 - 16. 06. 2015

Lektor:
Dominika Fukerová, Veronika Koucká

Pobyt je určený maminkám s deťmi na materskej dovolenke, ale vítaní su aj ockovia. Ponúka priestor pre nové skúsenosti, inšpirácie, nové kontakty a podporenie radosti z času stráveného s vašimi deťmi. Ponúkame dva plnohodnotné dni strávené mimo každodenný stereotyp.

>> čítaj viac

19. 06. 2015 - 21. 06. 2015

Lektor:
Juraj Jordán Dovala

Intenzívny meditačný víkend ponúka priestor ponoriť sa do vnútra duše cestou sebapoznania, putovať do Božieho chrámu a meditovať skrze Krista.

>> čítaj viac

26. 06. 2015 - 28. 06. 2015

Lektor:
Miroslav Kašiak

Pobyt vám bližšie predstaví aktivity ľudí zo zaježovskej komunity - slamené a iné stavby z prírodných materiálov, permakultúrne prvky v záhradách, lesnú škôlku a komunitnú školu, potravinovú banku, ekokomunitu Sekier a iné. Pripravený je aj doplnkový program - prezentácie, večerná čajovňa, posedenie s miestnymi ľuďmi pri ohníku spojené s koncertom zaježovských hudobníkov, ukážky práce so slamenými balíkmi, ukážka výroby hlinenej omietky a malty a iné.

>> čítaj viac

16. 07. 2015 - 19. 07. 2015

Lektor:
Katarína Levhart Miesler

Príďte sa spojiť s vašim srdcom a telom, rozjasniť myseľ cez tanec, hudbu, spev, meditácie, zdieľanie v kruhu. Podporiť sa v prijatí, odvahe, vôli a dôvere v Život. Pripomenúť si kým ste a aký je skutočný zámer vášho života na tejto Zemi.

>> čítaj viac

19. 07. 2015 - 23. 07. 2015

Lektor:
Katarína Fojtíková, Katarína Levhart Miesler, Inge Benešová a Lilien Petrus

Poďte sa s nami ponoriť do hĺbky "srdca" rodiny. Tento pobyt je určený všetkým, ktorí túžia stráviť spoločne so svojimi blízkymi čas, ktorý im prinesie prehĺbenie dôvery, pochopenia, vzájomnosti a podpory. 

>> čítaj viac

29. 07. 2015 - 31. 07. 2015

Lektor:
taiwanská mníška Dhammarama

Kurz ponúka bohaté teoretické vedomosti a praktickú výučbu zdravej výživy podľa princípov Čínskej medicíny a Ayurvédy. Lektorka bude vysvetľovať podrobné detaily ohľadom jednotlivých zložiek stravy, prakticky učiť pripravovať suroviny tak, aby sa jedlo stalo silným nástrojom pre liečenie a prevenciu. 

>> čítaj viac

31. 07. 2015 - 06. 08. 2015

Lektor:
Bhante Dahammadipa

Vytvára intenzívny priestor pre sebapoznanie a pochopenie hlbších súvislostí.

>> čítaj viac

04. 09. 2015 - 06. 09. 2015

Lektor:
Angaangaq Angakkorsuaq

Intenzívny seminár ponúka priestor, kde sa môžete so svetoznámym šamanom priblížiť k vlastnému vnútru. Osláviť krásu v sebe a v ostatných. Život je Ceremónia sama o sebe, hodná oslavy prostredníctvom Ceremónií. 

 

>> čítaj viac

Stránky