Úvod

Ceremónie s tancom a hudbou
Autorka článku Katarína Levhart Miesler povzbudzuje k tomu, aby sa tanec, spev a hudba stali opäť súčasťou nášho každodenného života. Tieto tri nástroje boli odjakživa nádherným spojením tela, srdca a mysle. Nechať sa viesť na vlnách liečivej hudby, k spontánnemu vyjdareniu srdca cez telesný pohyb, prináša uvoľnenie, momenty pravdivosti, prítomnosti a radosti.
>> čítaj viac
Hľadáte miesto pre vašu akciu v roku 2015?
Ponúkame vám priestory nášho centra. Rezervujte si vhodný dátum už teraz.
>> čítaj viac
Dojmy z pobytu v ústraní v tme
Inšpirujte sa zdieľanými skúsenosťami z ústrania v tme v areáli Vzdelávacieho centra.
>> čítaj viac
Naše centrum ponúka vegetariánsku stravu
Pri varení používame srdce. Našou snahou je, aby účastníkom chutilo. Záleží nám na tom, aby bolo jedlo inšpiratívne a podporovalo zážitok zo semináru.
>> čítaj viac
Prezentácia Zaježovej
Ak máte záujem okrem nášho centra spoznať (aspoň online) aj Zaježovú a jej históriu, či aktuálny život v nej, odporúčame vám krátku prezentáciu. Vytvoril ju Mirec Kašiak z našej partnerskej organizácie Pospolitosť pre harmonický život.
>> čítaj viac

02. 01. 2015 - 04. 01. 2015

Lektor:
Katarína Levhart Miesler

Dovoľte si vystúpiť z rutiny každodenného života. Umožní vám to oslobodiť sa a poliečiť. Započúvať sa do hlasu vášho Srdca a nechať sa ním viesť. Spomenúť si na to, kým skutočne Ste a aký je zámer vášho života na tejto Zemi. 

>> čítaj viac

06. 02. 2015 - 08. 02. 2015

Lektor:
PaedDr. Zlata Šramová, Mgr. Zuzana Bajkaiová

Zažite si rodinné systémy s prepojením sa na vaše počatie, pôrod a narodenie. Prežite silné rituály a podporu. Takto "znovuzrodeným" sa vám bude ľahšie tancovať životom v láske, zdraví a radosti. 

>> čítaj viac

19. 02. 2015 - 22. 02. 2015

Lektor:
Roman Miesler

Príďte sa dotknúť vašej skutočnej podstaty. Stíšiť sa a pracovať s vašou všímavosťou pomocou intenzívnych meditačných techník v sede a chôdzi. Dotknúť sa vlastnej múdrosti a súcitu v každom okamihu. 

>> čítaj viac

06. 03. 2015 - 08. 03. 2015

Lektor:
Peter Kukliš

Seminár je určený všetkým, ktorí chcú nájsť svoj vnútorný kompas. Focusing je zaujímavý prístup k seba-empatii.

>> čítaj viac