Úvod

Príďte si výrobiť vlastný šamanský bubon
6. - 8.3. bude prebiehať v našom centre seminár,ktorý poskytuje možnosť vyrobiť si vlastný šamanský rámový bubon. Bude pre vás nachystaný všetok materiál a nástroje, pod vedením majstra. Budete sa môcť spojiť s vašim zámerom, čo pre vás konkrétny bubon znamená, akú úlohu hrá vo vašom živote, čo vám má priniesť. 
>> čítaj viac
Ponuka práce - hľadáme správcu centra
Ponuka pre zapáleného a zodpovedného človeka.  Hľadáme správcu pre Vzdelávacie centrum Zaježová, ktorého zriaďovateľom je Živica. Hľadáme človeka, ktorý:
>> čítaj viac
Práca & firma V 21.storočí
Tomáš Hajzler, ktorý bude v našom centre lektorovať workshop Tvrdo, kamarátsky alebo inak, ponúka možnosti ako prebudovať firmu. Aby v nej ľudia mohli využívať maximum svojho potenciálu a spoločne vybudovali spoločnosť, ktorá obstojí aj v hyper-konkurenčnom 21.storočí.  
>> čítaj viac
Prečo by sme mali rozvíjať bdelosť?
Roman Miesler, lektor pravidelných meditačných seminárov v našom centre, bližšie objasňuje bdelosť. Prítomný okamih je v skutočnosti to jediné čo naozaj máme.
>> čítaj viac
Pozrite si video z očistnej ceremónie s grónskym šamanom
V októbri minulý rok navštívil naše centrum grónsky šaman Angaangaq Angakkorsuaq. Priniesol nám múdrosť svojho národa, ktorú si po stáročia predávajú ústne, rozprávaním príbehou. Dôležitou časťou ich života sú aj očistné ceremónie dymom. 
>> čítaj viac
Príďťe si dobiť baterky na seminár Energia a inšpirácia 30.1 – 1.2.
Stáva sa to aj vám? Máte veľa fantastických nápadov, viete veľa užitočných vecí a dokážete si za normálnych okolností udržať energiu. No zrazu sa stane opak. Z rôznych dôvodov sa zrazu neviete vymaniť z víru udalostí alebo tlaku povinností a energia aj inšpirácia začnú klesať.
>> čítaj viac
Ako zmeniť vzorec riešenia konfliktov?
Inšpirujte sa zážitkom Heleny Longauerovej. Ako jej pomohli nadobudnuté skúsenosti z kurzu Nenáslinej komunikácie s Petrom Kuklišom riešiť problémovú situáciu priamo v praxi. 
>> čítaj viac
Systemické konštelácie vo februári v našom centre
Tento seminár systemických konštelácií bude pretkaný aj témami limbického otlačku. V termíne 6. - 8.2. 2015 vo Vzdelávacom centre Zaježová.  
>> čítaj viac
Školy, príďte na zážitkový výlet k nám
Využite voľné termíny vo Vzdelávacom centre Zaježová pre školu v prírode, výlet alebo kolektív utužujúci pobyt.
>> čítaj viac
Nové video o centre očami študenta Sokratovho inštitútu
Vedeli ste, že v našom centre prebieha už druhý školský rok Sokratov inšitút? Je to veľmi zaujímavá forma vzdelávania vysokoškolákov. Práve jeden z minuloročným úspešných absolventov - Lukáš Podolský natočil toto krátke video o centre. Príjemne ho narozprávala Kristínka Dubajová. Prajeme príjemný zážitok.
>> čítaj viac

Stránky

30. 01. 2015 - 01. 02. 2015

Lektor:
Katarína Gavurová‚ Vladimíra Bukerová

Príďťe si dobiť baterky na seminár Energia a inšpirácia. Ponúkame vám osobný priestor v našom centre.

>> čítaj viac

06. 02. 2015 - 08. 02. 2015

Lektor:
PaedDr. Zlata Šramová, Mgr. Zuzana Bajkaiová

Zažite si rodinné systémy s prepojením sa na vaše počatie, pôrod a narodenie. Prežite silné rituály a podporu. Takto "znovuzrodeným" sa vám bude ľahšie tancovať životom v láske, zdraví a radosti. 

>> čítaj viac

19. 02. 2015 - 22. 02. 2015

Lektor:
Roman Miesler

Príďte sa dotknúť vašej skutočnej podstaty. Stíšiť sa a pracovať s vašou všímavosťou pomocou intenzívnych meditačných techník v sede a chôdzi. Dotknúť sa vlastnej múdrosti a súcitu v každom okamihu. 

>> čítaj viac

06. 03. 2015 - 08. 03. 2015

Lektor:
Peter Kukliš

Seminár je určený všetkým, ktorí chcú nájsť svoj vnútorný kompas. Focusing je zaujímavý prístup k seba-empatii.

>> čítaj viac

06. 03. 2015 - 08. 03. 2015

Lektor:
Radek Zítka

Seminár poskytuje možnosť vyrobiť si vlastný šamanský rámový bubon. Bude pre vás nachystaný všetok materiál a nástroje, pod vedením majstra. Budete sa môcť spojiť s vašim zámerom, čo pre vás konkrétny bubon znamená, akú úlohu hrá vo vašom živote, čo vám má priniesť. 

>> čítaj viac

25. 03. 2015 - 27. 03. 2015

Lektor:
Tomáš Hajzler

Ako viesť tak, aby boli ľudia vo firme či v tíme slobodní (a firma sa chovala zodpovedne)? Workshop je určený pre majiteľov a manažérov firiem či tímov mimovládnych organizácií.

>> čítaj viac

26. 01. 2015 - 17. 05. 2015

Lektor:
Miroslava Bužeková

Zážitkový seminár o svete liečivej sily, vôní a farieb byliniek.

>> čítaj viac

19. 06. 2015 - 21. 06. 2015

Lektor:
Juraj Jordán Dovala

Intenzívny meditačný víkend.

>> čítaj viac

31. 07. 2015 - 06. 08. 2015

Lektor:
Bhante Dahammadipa

Vytvára intenzívny priestor pre sebapoznanie a pochopenie hlbších súvislostí.

>> čítaj viac

04. 09. 2015 - 06. 09. 2015

Lektor:
Angaangaq Angakkorsuaq

Intenzívny seminár ponúka priestor, kde sa môžete so svetoznámym šamanom priblížiť k vlastnému vnútru. Osláviť krásu v sebe a v ostatných. Roztopiť ľad vo svojom srdci.

>> čítaj viac