AHA víkend - emócie, seminár s terapeutmi Cesty od Brandon Bays

AHA víkend, je zážitkovým seminárom v termíne 8. - 10.9., ktorý ponúka jednoduché techniky a nástroje použiteľné v každodennom živote, na to, aby ste boli schopní žiť vedomejší, radostnejší a pokojnejší život. To všetko v bezpečnom, prijímajúcom prostredí, za účasti troch skúsených terapeutov. Tento AHA víkend bude zameraný na prácu s emóciami, ako na to, aby sme ich nepotláčali, aby neriadili naše životy, ale naopak, aby nás doviedli k nášmu skutočnému ja.

Na AHA víkende okrem toho môžete zažiť:

  • Meditácie bdelej prítomnosti
  • Jemné  ranné  cvičenie zamerané  na uvoľnenie tela aj mysle
  • Chôdzu bosými nohami po rannej rose
  • Večerný kruh, spoločné hry, tiché bytie
  • Prechádzku v prírode

Témou AHA víkendu budú tento krát EMÓCIE:

Preskúmame:

Čo emócie sú
Ako vznikajú
Ako s nimi zdravo zaobchádzať
Ako sa oslobodiť od starých vzorcov správania
Ako využiť emócie vo svoj prospech

A preskúmame aj kompenzačné stratégie, ktoré používame, aby sme sa vyhli bolestivým emóciám.

To všetko v krásnom prostredí ľudskou rukou takmer neporušenej prírody v Zaježovej. Vo vzdelávacom centre, ktorého mocná energia umocňuje vnímanie nášho vnútra.  

Lektori

Tibor Oros 

Popri vlastnom dlhoročnom podnikaní sa venuje skupinovým terapiám aj individuálnym klientom, práci na sebe a vedeniu AHA víkendov. Psychológia a špeciálna pedagogika, ktoré študoval na Masarykovej univerzite v Brne, dopĺňajú jeho veľký záujem o rôzne prístupy v psychoterapii. K jeho ďalším koníčkom patrí vysokohorská turistika, skialpinizmus, jóga a meditačné techniky. V tíme sa stará o súlad, hľadanie radosti a organizovanie. S manželkou a dvomi deťmi žije na Starej Myjave.

Viera Belovičová

Poskytuje konzultácie, terapie, koučing, kurzy bdelej prítomnosti (mindfulness). Lektorka AHA víkendov a dovoleniek je aj vášnivou cestovateľkou, tvorkyňou permakultúrnych záhrad a autorkou množstva liečivých prípravkov z byliniek, ktoré rastú v okolí jej chalupy v Zaježovej. Pracuje aj ako odborníčka na životné prostredie. V tíme dbá na vedomú prítomnosť, je častou hostiteľkou našich prípravných porád, publikuje články na svojom blogu a organizuje. So svojou rodinou žije v Šali.

Martina (Bešková) Strnádová

Akreditovaná terapeutka a certifikovaná koučka. Vedie workshopy, prednášky a semináre zamerané na odblokovanie prirodzeného ľudského potenciálu a uvoľnenie zablokovaných emócií. Hlavnou témou jej práce je autenticita a transformácia stresujúcich životných situácií a nastavení. Hlavným nástrojom je posun vo vedomí, cieľom vytvoriť uvoľnené klienta podporujúce žitie. Okrem toho sa venuje vzťahom a vedomej komunikácii. Matka troch detí, podnikateľka, odborníčka na masáže, akupresúru, zdravý životný štýl. So svojimi drahými žije v Bratislave a v Třinci na Morave.

Cena

Kurzovné a organizačný poplatok pri prihlásení a úhrade zálohy najmenej tri týždne pred konaním:  115 €. 

Potom: 130 €. 

Ubytovanie a strava: (piatok večera až nedeľa obed): 50 €.

Každý piaty AHA víkend máš  kurzovné a organizačný poplatok zdarma.

Bližšie informácie a prihlášky

Prihlasujte sa na stránke www.ahavikend.sk . Bližšie informácie získate aj na telefónnom čísle 0907784549.  Prihlásenie ja záväzné len po úhrade zálohy vo výške 60 eur. Záloha je nevratná, zálohu vraciame len v prípade nájdenia náhradníka. Údaje k platbe zálohy dostanete pri prihlásení.

Zaujala Vás táto téma? Čítajte viac na stránke projektu: