Májová joga na Zaježke

Dátum konania: 
12. 5. 2017 (piatok) - 17:00 - 14. 5. 2017 (nedeľa) - 13:00
Lektor: 
Eva Ježovičová
Akciu organizuje: 
Eva Ježovičová
Typ akcie: 
Pre verejnosť

Víkend je určený tým, ktorí cvičia alebo chcú začať cvičiť jogu alebo tiež všetkým tým, ktorí si jednoducho potrebujú oddýchnuť a načerpať sily z prírody a z kolektívu príjemných ľudí. Víkend je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých, páry, aj jednotlivcov. Počas víkendu bude nepochybne dosť času aj na prechádzky, rozhovory, pobyt v čajovni či v saune alebo len tak, o samote v prírode, v tichu a v meditácii.

Čakajú vás tri dni na Zaježke, kedy si spoločne užijeme jogu, meditácie a krásu prírody. Budeme sa venovať pomalšej hatha joge, aj rýchlejšej vinyasa joge, naučíme sa pracovať s dychom v krátkych meditáciách a pranajámach. Vyskúšame si, aké je to tancovať s radosťou, vnímať s pokojom a prežívať s hĺbkou.

Kurz je otvorený max. pre 15 ľudí. 

Lektorka

Eva Ježovičová (www.perfectlimperfect.com ) - učí jogu od roku 2014, kedy absolvovala akreditovaný kurz hatha jogy v Power yoga Academy v Piešťanoch, meditácii sa priučila prostredníctvom medzinárodného programu Peace revolution. Dnes učí hatha jogu a vinyasa jogu vo Zvolene, svoju filozofiu vysvetľuje na stránke www.perfectlimperfect.com. Dokonalosť sa ukrýva v nedokonalosti a náš život posúva dopredu práve dynamické vyrovnávanie nerovnováh a neustála práca na sebe. Nástrojom, ktorý nás vedie k dokonalosti, teda celistvosti, môže byť práve joga a meditácia. Viac o Eve sa dozviete na jej stránke alebo na jogovom víkende, na ktorých vás pozýva. 

Cena

89 eur (v cene je započítané ubytovanie, vegetariánska stravana celý čas a organizačný poplatok).

Bližšie informácie a prihlášky

Eva Ježovičová, www.perfectlimperfect.com, 0949 149 882, e.jezovicova@gmail.com, rezervácia je platná až po zaplatení účastníckeho poplatku. 

Miesto: 
Vzdelávacie centrum Zaježová