Kurz zdravého varenia podľa Čínskej medicíny a Ayurvédy

Dátum konania: 
27. 3. 2018 (utorok) - 17:00 - 29. 3. 2018 (štvrtok) - 13:00
Lektor: 
taiwanská mníška Dhammarama

Kurz ponúka bohaté teoretické vedomosti a praktickú výučbu zdravej výživy podľa princípov Čínskej medicíny a Ayurvédy. Lektorka bude vysvetľovať podrobné detaily ohľadom jednotlivých zložiek stravy, prakticky učiť pripravovať suroviny tak, aby sa jedlo stalo silným nástrojom pre liečenie a prevenciu. 

Meditačný seminár s Bhante Dhammadipom

Seminár v termíne 29.3. - 4.4. poskytuje intenzívny priestor pre meditácie pod vedením celosvetovo známeho a významného buddhistického učiteľa. Budete môcť rozvíjať meditáciu na dych, ktorá je nevyhnutným základom všetkých meditácií. Vo večernom učení se budeme zaoberať Mahajanovou Abhidharmou, presnejšie Madhyantavibhanga, Analýzou strednej cesty od Majitreji.

Seminár prebieha intenzívne. Ocenia ho predovšetkým tí, ktorých oslovuje práca s mysľou a vedomím a  chcú sa v tom prehĺbiť.

Hlavnou praxou bude:

Mier prítomnosti - sebapoznávací a očistný seminár s tancom a meditáciou pod vedením Kataríny a Roamana Miesler

Intenzívny seminár v termíne 22. - 25.2. pod vedením Kataríny Levhart a Romana Mieslerových ponúka priestor na prehĺbenie vnútorného mieru, na odpustenie a zmierenie sa s minulosťou, so sebou, s druhými, čo rozširuje našu kapacitu spočívať v prítomnosti. Pôjdeme von z utrpenia smerom k pokoju, jednoduchosti a láske, ktorá je esenciou života.

Stránky