Lokálna mena

Aby sme nevyschli - prispejte na vrt studne pre centrum
Milí priatelia Vzdelávacieho centra Zaježová, ocitli sme sa v situácii, keď nám začal v letnom období vyschýnať zdroj pitnej vody, z ktorého sme dlhé roky čerpali vodu.  Museli sme potom nosiť stovky litrov pitnej vody z druhého prameňa v bareloch na vozíku, aby semináre v centre mohli nerušene bežať ďalej.  Situáciu sme sa rozhodli riešiť vyvŕtaním novej studne, aby centrum mohlo fungovať aj v ďalších rokoch. Bez vody život u nás vyschne.
>> čítaj viac
Výročná správa za rok 2015
Prečítajte si našu výročnú správu za rok 2015. V papierovej podobe ju nájdete aj vo Vzdelávacom centra Zaježová. Ďakujeme vám, že kráčate spolu s nami! 
>> čítaj viac
Ako vidí Lokálnu menu Zvolen?
Mesto Zvolen podporuje Lokálnu menu Živec. Ako vidí lokálnu menu viceprimátor Zvolena Jaroslav Stehlík?
>> čítaj viac
Prečo sa obchodníci zapájajú do lokálnej meny?
Pýtate sa, prečo práve Vy ako spotrebitelia by ste sa mali zapojiť do lokálnej meny? A čo motivovalo obchodníkov, aby sa zapojili? Lokálne meny sa už vo svete tešia veľkej obľube. U nás sú však stále len novinkou, niečim, načo si ľudia ešte len zvykajú. Čo je vlastne ich výhodou oproti euru? Prečo by sme mali lokálnu menu používať?
>> čítaj viac
Nové výmenné miesto
Vo Zvolene pribudlo ďalšie výmenné miesto. Živce môžete zameniť nie len v dobre známej Kafé Džezva (Tehelná 4, veďla papierníctva Klemo), ale už aj v MyShow caffe & bar (Nám.SNP 74/28, bývala Charizma).
>> čítaj viac

Stránky